Adres: Mahmutbey Mah. Taş Ocağı Yolu Cad. No: 3 212 Ağaoğlu My Office Kat 16 Ofis No 262 Bağcılar / İstanbul

Telefon: 0 (212) 327 52 44

Email: info@multi-med.com.tr

Address: 4710-4890 Breckinridge St, Fayettevill

Call Us: (+800) 345 678, (+800) 123 456

Email: Support@plazathemes.com

Neden Multimed ?

Tüketicilere Önerilerimiz

Sayın okuyucu,

İlaçlar ile besinler etkileşebilir. Besinler takviye edici gıdaları da kapsar. Bir takviye edici gıda ürününü bir ilaçla veya birden fazla besin desteğini aynı zaman diliminde kullanmanız gerektiğinde lütfen beslenme uzmanına, eczacınıza veya hekiminize danışınız. Eğer kullandığınız ürün bizim markamızı taşıyorsa bize de ulaşabilirsiniz. Böylece olumsuz sonuçlar doğuran etkileşimlerden korunmuş olacaksınız. İlaçlar gibi besinlerin de ve hatta giysilerimizin dahi yan etkisi olabilir. Bu ürünleri kullanırken görmeyi beklediğimiz etkiler dışında kalan her türlü durum yan etkidir. Takviye edici gıdaları etiketinde tarif edildiği şekilde ve/veya öneren profesyonelin salık verdiği gibi tüketmenize rağmen beklenmeyen bir durumla karşılaşırsanız lütfen beslenme uzmanına, eczacınıza veya hekiminize danışınız.
Kullandığımız her ürün gibi takviye edici gıdaların da doğru saklama koşulları olduğunu ve tavsiye edilen tüketim tarihinin (TETT) sadece o saklama koşulları için geçerli olduğunu unutmayınız. Destekleyici ürünler satın alırken, saklarken, kullanırken ve hatta atık olarak uzaklaştırırken etiketinde parti numarası ve TETT bilgisinin olduğunu kontrol ediniz. Ürünleri orijinal ambalajında muhafaza ediniz. Besin desteklerinin albenili, ilgi çekici renk, desen ve dokuda ambalajlarda sunulmuş olmasına değil doğru ve yeterli bilgi içermesine önem veriniz.

Takviye edici gıda ürünlerini gerçek kişi ve kurumlardan temin etmeye özen gösteriniz. Bir sorunuz veya sorununuz olduğunda muhatap alabileceğiniz ve danışabileceğiniz bir kaynaktan alışveriş yapmanın çok önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayınız. Ürün kadar ürün bilgisinin de güvenilir olması gerektiğini göz önünde bulundurunuz.

İlaçlar gibi takviye edici gıda ürünlerinin de beklenen etkiyi gösterebilmesi için kullanılması gereken asgari bir süre söz konusu olabilir. Dahası birçok ilaç ve besin desteğinin sağladığı fayda kullanıldığı süreyle sınırlıdır. Bu ürünleri beklenen etkiyi görmek için yeterli süre kullanmamanız halinde umduğunuz faydayı göremeyeceğinizi bildirir, beklentilerinizi mucizeler yerine bilimin ışığında belirlemenizi öneririz.

Takviye edici gıdalar da diğer sağlık ürünleri gibi kullanımına kısıtlama (doz) getirilmiş bileşenlerden oluşur. Aynı zaman zarfında kullandığınız iki farklı üründe (takviye-takviye/takviye-gıda/ilaç-takviye) ortak beslenme ögeleri olabilir ve siz fark etmeden bir vitamini veya minerali gereğinden fazla almış olabilirsiniz.

Danışınız. Ehil kaynaklara danışınız. Size doğru, yeterli ve anlaşılır bilgi veren kaynaklardan alışveriş ediniz. Kanıta dayalı olmayan, “bize güvenebilirsiniz” benzeri cevaplara rağbet ve itibar etmeyiniz.

Düzenli kullandığınız ilaçlar gibi takviye edici gıda ürünlerinin adını da liste şeklinde kolay görülebilecek bir yerde muhafaza etmenizin yararı olabilir. Bu listede başlama tarihi ve günlük tüketim miktarı gibi basit bazı bilgilerin bulunması iyi olur.

Takviye edici gıda ürünleri hiç şüphesiz ki hayat kalitemiz açısından inkar edilemez yararlar sağlayabilirler ancak ilaç yerine geçmezler. Başta pandemi benzeri durumlar olmak üzere hiçbir sağlık sorununuz için profesyonel danışmanlık almaksızın kulaktan dolma bilgilere dayanarak besin desteklerinden medet ummayınız.

Adı üzerinde takviye edici gıdalar durumsal (yaşam tarzı vb) yetersizlikleri gidermek için geliştirilmiş ürünlerdir. Uzun sürebilecek yetersizlikleri gidermek/önlemek için bilinçli ve düzenli besin desteği kullanmanızda bir sakınca olamaz. Ancak göz ardı edilen yetersizliklerin uzun vadede yol açtığı sağlık sorunlarının tedavisi tıbbın konusudur.

Size Nasıl mı Yardımcı Olabiliriz ?

Multimed İlaç Limited Şirketi

1 - KONUM

Türkiye’nin her yerindeyiz, Edirne’den Kars’a Hatay’ından Samsun’a. Dünyanın dört bir yanındayız, Afrika’dan Amerika’ya Asiya’dan Avrupa’ya

2 - İMKAN

Güncel içeriklerimiz ile her zaman lider konumdayız. 100’ü aşkın personelimizle sizlere hizmet etmekteyiz.
multimed

3 - TEDARİK

Aynı gün içerisinde depolarımızdan Tüm Dünya’ya hizmet vermekteyiz, kargolarınız özenle paketlenip yola çıkmaktadır.