Hakkımızda

Şirketimiz

2004 Yılında Ankara’da kurulan Multimed İlaç Limited Şirketi, yurtdışına ithalat ve ihracat yaparak gelişme kat etmiştir.

2007 Yılında merkez ofisini İstanbul’a taşıyarak aktar ve eczane sektörüne giriş sağlamış olup gerek kendi alt firmalarıyla gerek sahibi olduğu marka isimleriyle gücüne güç katmış olup şu anda tüm Türkiye’nin vazgeçilmezi olarak zirvede yer almaktadır.

Misyonumuz

Her daim son tüketici odaklı yapılan çalışmalarımızla kimseyi mağdur etmeden son satıcı ve son tüketiciye hizmet vermektedir.

Gerek kalite gerek ise dürüstlüğünden ödün vermeyerek çıktığı bu yolda halen olarak aynı hizmeti bütün müşterilerine ve tüm dünyaya vermektedir. Misyonu her an için dürüst ve doğru ticaret olmuştur.

Doğru olduğun zaman nerede olursan ol. İster iş hayatında istersen ise özel hayatında her zaman yükselirsin. Doğruluk bir sokağı otobana çevirir fakat yalan ise bir otobanı sana çıkmaz sokak yapar.

- Mehmet Çiftçi, CEO
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yılın Şirketi
0
Ürün Kalemi
0
Ülkeye Hizmet

Sektörü

Multimed İlaç Limited Şirketi Sektöründe Lider Konumundadır.

Ürün ve Marka Konumu

Multimed İlaç Limited Şirketi gerek kendi markası gerek ise ithalatını yaptığı markaları her zaman ayrım yapmaksızın yükseltmeyi amaçlamış ve bu yolda daimi bir şekilde yürümeye devam etmektedir.