Adres: Mahmutbey Mah. Taş Ocağı Yolu Cad. No: 3 212 Ağaoğlu My Office Kat 16 Ofis No 262 Bağcılar / İstanbul

Telefon: 0 (212) 327 52 44

Email: info@multi-med.com.tr

Address: 4710-4890 Breckinridge St, Fayettevill

Call Us: (+800) 345 678, (+800) 123 456

Email: Support@plazathemes.com

Hakkımızda

Multimed İlaç Limited Şirketi

Hayallerinin peşinden Almanya’ya gitmek; gurbette hayata tutunmak uğruna sıradışı bir gayret göstermek, vatanına bambaşka bir hayat görüşü ve planlarla dönmek. Bu özet etrafında şekillenmiş birçok yaşam öyküsü biliriz. Multimed firması da bunlardan birisidir.

2007 yılında vatanına yurtdışı deneyimi ve kafasında bir sürü soruyla dönen Mehmet Çiftçi Ankara’da Multimed’i kurar. Yine sıklıkla duyduğumuz o “benim ülkemde neden olmasın?” sorusuna yanıt artık Ankara’da aranacaktır. Geleneksel tıp, şifalı bitkiler, destekleyici beslenme ve kozmesötikler gibi sağlıklı yaşamla ilişkili yepyeni ürünler tüketiciyle buluşmalıdır. Almanya bu alanlarda Avrupa’nın en gelişkin ve köklerine bağlı ülkelerindendir.

Zaman Anadolulu girişimciyi çoğu kez hakiki manada ilerlemek adına ekonominin merkezi olan İstanbul’a iter. Sayın Çiftçi de bu kaçınılmaz akışa uymak durumunda kalır ve 2012 yılında Multimed İstanbul’da yerleşik hale gelir.

Avrupa kıtasından temsilcilikler alınır peşi sıra. Bir başarılı beraberlik diğerine referans olur.

2017 yılında Almanya’da uluslararası ticari faaliyetlerin odağı olacak yatırımlar tamamlanır.

2020 yılı Multimed için bir başka dönüm noktası olur. Kardeş kuruluş Elasis dünyaya gelir. Yaklaşık 2 yıllık bir planlama ve yatırım dönemi sonunda parmakla gösterilecek bir takviye edici gıda üretim tesisi hizmete girmiştir.

Bugün Multimed onlarca çalışanı, yüzlerce ürünü ve 2000’den fazla satış noktasına erişmiş bir organizasyon. Multimed kurumsal varlığını müşterisinden ayrıştıramadığından ürünlerinin tüketiciye sunulduğu her yer Multimed’in satış noktasıdır.

Multimed büyüyerek ve değişerek kendi tarihini yazmaya ve bu güzel vatanın tarihinde doğrulukla anılmak için var gücüyle çalışmaya devam edecek.

Vizyonumuz

Tüketim kararları verirken hayat kalitesini korumayı ve geliştirmeyi önceleyenler ve paydaşlarımız için lider referans kuruluş olmak

Misyonumuz

Yaşamın bir niteliği olduğunu ve sağlıkla yaşam kalitesi arasında doğrudan ilişki kuran herkese güvenilir ve erişilebilir ürünler sunmak

STRATEJİMİZ

Planlı çalışmaya özen gösteren ve sektöründe öncü bir firmayız. Stratejimiz her zaman son satıcı ve son tüketiciye avantaj sağlar şekilde olmaktadır.

YARATICILIĞIMIZ

Gerek kendi markamız gerek ise çalıştığımız firmaların ürünlerini en iyi şekilde tasarlayıp son tüketici ve son satıcıya ulaştırmaktır. Her gün ürün yelpazemizi geliştirip sizlere hizmet vermekteyiz.

GELİŞİM

Geliştirme konusunda sürekli olarak büyüyen şirketimiz, her an yeni platformlarda kendimizi göstermekten gurur duyuyoruz.

SATIŞ

Türkiye’nin 4 bir tarafında bulunan Satış Temsilcilerimiz ile her an yanınızdayız. Yüz yüze görüşme ile güven protokolümüzü her an desteklemekteyiz.